The Qemists | Республіка
The Qemists
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

The Qemists – драм-н-бейс-група з Брайтона, Великобританія, записується на лондонському незалежному лейблі Ninja Tune. Група складається з трьох учасників: Дена Арнольда (Dan Arnold), Леона Харріса (Leon Harris) і Лайема Блека (Liam Black).
Спочатку The Qemists проводячи багато часу в турах по Великобританії і Європі,в якості барабанщика, басиста та гітариста.Стільки ж часу в студії. Будучи в рок-групі, до кінця 90-х вони зацікавились у D’n’B музиці.
Протягом декількох років виступали днем ​​як рок-група, а ночами працювали в клубах D’n’B-діджеями, і це поєднання інтересів стало основою того стилю, що ми можемо зараз почути від The ​​Qemists
Їх дебютним релізом на Ninja Tune був ремікс пісні Coldcut – «Everything Is Under Control», який отримав величезну підтримку від «Radio 1 Zane Lowe», «1Xtra Crissy Criss», «Andy C» і «Pendulum».
Сингл «Stompbox» пролунав у фільмах «Телепорт», «Без компромісів», «П’ята Влада» і «Розплата», а також в декількох іграх: MotorStorm: Pacific Rift, Pure , Need for Speed: Undercover, SSX, Midnight Club: Los Angeles і Blur.
Сингл «Lost Weekend» пролунав в іграх Colin McRae: DiRT 2 і Need for Speed: Shift
Жанр-Drum n Bass, Rock, Grimeyness
Рідне місто-Brighton
Сторінка гурту facebook

Канал гурту

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.