Резиденція на Бакоті | Республіка
Резиденція на Бакоті

Open call на Мистецьку резиденцію ім. В.Гагенмейстера на Бакоті

Ми – організатори Respublica FEST та Territory ngo – Територія. Вже 4-й рік поспіль ми проводимо пленери у найкрасивіших місцях України і в цьому році ми запрошуємо митців з усієї країни на спільні мистецькі практики в нашій пілотній резиденції у регіоні, який нині займає перше місце серед туристичних місць України за результатами пошукових запитів Google 2020 – це Бакота.

Резиденція триватиме 14 днів з 20.07 по 03.08 на Бакоті. В рамках резиденції планується експедиція гирлом Дністра. Протягом маршруту ми пройдемо через затоплені населені пункти з зупинками в напівзакинутих селах: екскурсії в закинутих помешканнях, спілкування з місцевими мешканцями, які ще пам’ятають своє життя до затоплення сіл та етапи переселення, рефлексії, накопичення матеріалу та емоцій. В другій частині проєкту, безпосередньо в резиденції у приміщенні в с.Гораївка, резиденти зможуть відрефлексувати з приводу побаченого та почутого в подорожі та сольно або колективно працювати над створенням культурного продукту.

Резиденти аудіального жанру мають створити по 1 треку, які будуть записані в 10 лайв-виступів, які будуть у вільному доступі на сторінці резиденції та фестивалю «Respublica».. Резиденти візуального жанру мають створити по 3 роботи, 1 з яких залишається для резиденції. Результати резиденції будуть представлені на виставках в Кам’янці-Подільському, Хмельницькому, Старій Ушиці та на фестивалі Respulica 2021.

Резиденти забезпечуються проживанням у приміщенні школи, яка зараз реновується під мистецький простір в с.Гораївка на Бакоті, харчуванням, а також ми покриваємо витрати на трансфер 2-го класу.
Подати заявку можна до 10.07.

Мистецька резиденція ім.В.Гагенмейстера на Бакоті реалізується за підтримки Український Культурний Фонд.

Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/bakota.ua

                                                                                                               

>>>>>>>>Податись на резиденцію<<<<<<<<