Гендерна рівність на Respublica FEST: жіночий плейлист майбутнього онлайн-фестивалю | Республіка
Гендерна рівність на Respublica FEST: жіночий плейлист майбутнього онлайн-фестивалю

Уже зовсім скоро, 25 по 27 вересня за підтримки Українського культурного фонду проходитиме ювілейний фестиваль музики та стріт-арту Respublica FEST. Цьогоріч він відбудеться онлайн і з дотриманням карантинних обмежень. Respublica FEST 2020 – це 5 сцен на території понад 4 га, виступи понад 50-ти артистів за 3 дні, лайви у стінах фортеці Кам’янця-Подільського, на Руській Брамі та навіть на повітряній кулі, візуальна програма «Механізми» із цифровими скульптурами, інсталяціями та проекціями, а ще стріми із 10-ти міст України із кращими представниками регіональної андеграунд-сцени. Транслюватимуть фест такі YouTube-канали: перший день фесту – Kolegi Studio, другий – канал Супер Суса, а третій – СЛУХ.

2018-го Respublica FEST підписали протокол Keychange, згідно якого до 2022 року на фестивалі має бути досягнутий баланс кількості чоловіків та жінок серед учасників. Мова не лишень про артистів, а й усіх, хто долучається до створення і наповнення фесту.

Гендерний баланс буде дотримано на Respublica й цьогоріч. Які виконавиці та гурти за участю дівчат візьмуть участь у фесті, дізнавайтеся з нашого жіночого плейлиста. 

GannaBaby

https://drive.google.com/file/d/1z_qdN2DaVWXN2tPtBZ20hH8Y13aqiIo5/view?usp=sharing

https://www.youtube.com/watch?v=mqQa4BkT3WI

Вриватися на сцені Respublica 2020 готові вокалістка й авторка пісень Ганна, барабанщик Тимур і bass-dancer Стас — столичний андеграунд іноді-поп гурт GannaBaby. Незважаючи на молоді роки групи, ці троє вже багато чого встигли: запалювали на найбільших музичних фестах України, вирвали першість на битві важковиків Koza Music Battle, шокували суддів Х-фактору та перевдягли всіх у дуже «Класні лосіни». Саме на танцювальний хіт під такою назвою, «Класні лосіни», і знятий їхній перший кліп альбому. А в середині вересня буде наступний. Про тусовщиків. 

GO-A

https://drive.google.com/file/d/1vQ7Sgx0gxmLkM4GvnZHCTwJQqfD2VuBB/view?usp=sharing

https://www.youtube.com/watch?v=L9l4SlpZT5E