Міжнародний проект “Music Factory” | Республіка
Міжнародний проект “Music Factory”
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 

У червні 2017 відбулась перша частина міжнародного проекту обміну молодими музикантами та арт-менеджерами “Music Factory”, організованого RespublicaFEST у партнерстві із Kultur Aktiv e.V.

Група українських музикантів та арт-менеджерів поїхала у Дрезден, щоб познайомитись із своїми німецькими колегами і разом підготувати годинну програму виступу для німецького фестивалю. 16 креативних і яскравих особистостей з різних куточків України та Німеччини, із зовсім різним досвідом та світосприйняттям, мали за лічені дні порозумітись, написати пісні, відрепетирувати їх та оформити у цікавий живий виступ. Не дивлячись на авантюрність цієї ідеї, саме музика стала тією об’єднуючою силою, що допомогла всім учасникам програми сконцентруватись на головній цілі і досягти успіху.

Крім написання музики, учасники програми взяли участь у 4 воркшопах із монетизації творчості, правил написання «хітових» пісень,  побудові сценічного виступу та букінгу своїх концертів.

Закінчення першої частини програми пройшло на знаменитому німецькому фестивалі Bunte Republik Neustadt під акомпанемент тих пісень, що були написані учасниками під час цієї тижневої програми.

Наступний етап проекту пройде в кінці серпня в м.Кам’янець-Подільський на одному із найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України RespublicaFEST. Саме там учасники проекту пройдуть другу частину навчання, фінально відрепетирують свою програму і представлять її на одній із найбільших сцен фестивалю.

Проект реалізується за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) в рамках підтримки проектів програмою Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen, Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.