RespublicaFEST organized a program for musicians | Республіка
RespublicaFEST організувала міжнародну програму для музикантів

RespublicaFEST, що організовується ГО «Територія», вже другий рік поспіль організувала міжнародну програму обміну між молодими музикантами та арт-менеджерами із України та Німеччини Music Factory.

Головною ціллю програми є підвищення професійного рівня креативної молоді, культурний та творчий обмін, навчання, та отримання практичного досвіду організації міжнародних подорожей та підготовки зовсім нової програми. Програма має вигляд резиденції в двох країнах із практичними завданнями. Саме такий механізм роботи дозволяє найефективніше порозумітись молоді із різних країн. Тому що саме спільна творчість та музична мова є інструментом до порозуміння та діалогу.

Цьогоріч організатори пішли далі і вирішили поєднати два зовсім різних види творчості: музику та танець. 11 українських музикантів та менеджерів приїхали на першу частину програми в м. Гамбург, де разом працювали на навчались разом із 11 танцівниками із Німеччини. Саме там вони разом написали перші треки, повчились на воркшопах елементам драматургії на сцені та побудові контакту із аудиторією.

Після першої поїздки, всі учасники програми залишались на зв’язку, щоб вже через місяць знову зібрались разом, але вже в Україні. Саме в Києві та Хмельницькому пройшла друга частина програми, де креативна молодь спілкувалась із хореографами, музичними продюсерами та іншими артистами, щоб якнайкраще підготувати свій виступ на фестивалі RespublicaFEST, що відбувся 1 вересня 2018 на одній із сцен заходу.

Після закінчення проекту буде змонтований документальний фільм та онлайн-курс про досвід, здобутий на програмі.

Німецький партнер – Bramfelder Kulturladen e.V. (Brakula), м.Гамбург.

Проект реалізується в рамках проекту “MEET UP! Німецько-українські молодіжні зустрічі” за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ). Погляди, висловлені авторами, не обов’язкові для Фонду EVZ. Автор несете виключну відповідальність за зміст.