RespublicaFEST організувала проект із Киргизстану | Республіка
RespublicaFEST організувала проект із Киргизстаном

RespublicaFEST, що організовується ГО «Територія», відтепер влаштовує проекти не тільки на європейських просторах, але й розширює свою діяльність на Азію.

Так, літом та восени 2018 року команда фестивалю співпрацювала із партнерською організацією ГО «Бекем Интимак жаштар уюму» із Киргизстану.

Головною ідеєю їх проекту став розвиток локальних коммюніті та волонтерів організації. Планувалось надати їм аналітичних знань по проектному менеджменту: як оформлювати власну ідею, проводити планування, як її презентувати, де шукати ресурси та кадри, а також як робити власні проекти довготривалими та успішними.

Перша частина проекту пройшла в селі Ак-суу, що знаходиться біля регіонального міста Каракол в Киргизстані. Там менеджер ГО «Територія» провела практичний воркшоп із організації музичних заходів. Місцеві волонтери мали змогу на практичних прикладах вивчити механіку підготовки концертів та фестивалів, правильно розподіляти ролі та функції між собою та написати план організації власного масового заходу.

Друга частина проекту пройшла вже у Києві, де партнер із Киргизстану мав можливість долучитись до організації міжнародної конференції для музикантів та арт-менеджерів RespublicaFEST Conference, а також разом повчитись на воркшопі азам проектного менеджменту від лектора, що співпрацювала із British Council Ukraine та програмою Culture and Creativity.

Як підсумок, волонтери не тільки розробили коротку брошуру по проектному менеджменту в креативних індустріях, якою будуть користуватись і в майбутньому, але й закупили музичні інструменти, які відтепер будуть звучати в музичному класі в Ак-суу.