RespublicaFEST sends Ukrainian musicians to Germany | Республіка
RespublicaFEST відправить українських музикантів в Німеччину
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Один із найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України RespublicaFEST, що цьогоріч пройде у м.Хмельницький із 31 серпня по 02 вересня, продовжує свою міжнародну діяльність та експорт вітчизняної молодої музики закордон.

Після неймовірного успіху програми “Music Factory” минулого року, у якій взяло участь 18 молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та України, двох яскравих виступів на німецькому фестивалі BRN та українському RespublicaFEST, фестиваль знову оголошує про старт програми у 2018-му та відкриває прийом заявок.

Цього року вона називається “Music Factory”: долаючи кордони”, тому що поєднає одразу 2 види мистецтва – музику та танець. Українські музиканти будуть пліч-о-пліч працювати із німецькими танцівниками, писати разом пісні, репетирувати виступ та готуватись до шоукейсу своєї програми на одній із сцен RespublicaFEST у вересні цього року. Крім того, всі учасники зможуть поспілкуватись із спеціалістами індустрії, відвідати воркшопи по монетизації власної творчості, техніці сценічних виступів, написанню пісень та іншим важливим темам.

Щоб взяти участь у програмі, українські музиканти повинні заповнити аплікаційну форму за наступним посиланням: https://goo.gl/nH5fev

Діють наступні вимоги до учасників програми:
-вони мають бути готові взяти участь у двох частинах програми: 1-11 липня 2018 в Німеччині, 25 серпня – 03 вересня в Україні;
-вони є музикантами та працюють в жанрах денс-рок, фанк, хіп-хоп, реп, електроніка;
-вони готові виходити із своєї зони комфорту та разом працювати із танцівниками та учасниками програми із двох країн (для підготовки повноцінної програми для виступу на RespublicaFEST);
-у них є власні музичні інструменти, які вони готові взяти із собою для участі у програмі;
-вони володіють англійською мовою як мінімум на розмовному рівні;
-у них є біометричний паспорт для виїзду за кордон;
-їм 18-35 років.

Заявки приймаються у період 07 – 14 червня 2018 року. Результати відбору будуть опубліковані на офіційній сторінці RespublicaFEST 15 червня.

Як це було минулого року:

Німецький партнер – Bramfelder Kulturladen e.V. (Brakula), м.Гамбург.

Проект реалізується в рамках проекту “MEET UP! Німецько-українські молодіжні зустрічі” за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ). Погляди, висловлені авторами, не обов’язкові для Фонду EVZ. Автор несете виключну відповідальність за зміст.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.