ПРОГРАМА ДОСТУПНОСТІ | Республіка
ПРОГРАМА ДОСТУПНОСТІ

ПРОГРАМА ДОСТУПНОСТІ
RESPUBLICA FEST ЦІНУЄ УСІХ СВОЇХ ГОСТЕЙ ТА НАМАГАЄТЬСЯ ЗРОБИТИ ФЕСТИВАЛЬ ДОСТУПНИМ ДЛЯ КОЖНОГО. ЦЬОГО РОКУ ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ ФЕСТИВАЛЬ РЕАЛІЗОВУЄ ПРОГРАМУ ДОСТУПНОСТІ, ЩО ВКЛЮЧАТИМЕ:
▪️ підлаштування інфраструктури фестивалю під потреби людей на візках, встановлення пандусів по території події, встановлення спеціалізованих біотуалетів тощо;
▪️ промоцію інклюзивного мистецтва;
▪️ переклад музики жестовою мовою;
▪️ привернення уваги відвідувачів до теми шляхом інтерактивів з профільними громадськими організаціями;
▪️ запрошення на фестиваль шрифтом Брайля та освітні ініціативи, де усі охочі зможуть познайомитись з особливостями читання та писання незрячих людей.
Вже четвертий рік ми робимо фестиваль доступнішим. Цього разу ми хочемо масштабувати інклюзивну складову фестивалю та зробити подію доступною як для митців, так і для глядачів з інвалідністю.

Доступність фестивалю для людей з інвалідністю — один з пріоритетів нашої організації. Адже забезпечення умов для їхньої безперешкодної участі у громадському і культурному житті, створення для них можливостей мистецької та інтелектуальної творчості, доступу до надбань культури та мистецтва — це базовий складовий елемент успішного розвитку всього українського суспільства.

Чекаємо вас на фестивалі!

Доступність на Respublica FEST 2021 реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.

 

                                                         >>>>>>>>>Подія у Facebook<<<<<<<<